Kyivstar  (067) 630-33-22
email  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

ПРО ВИРОБНИЦТВО

Вхідні двері ТОО «Фабрика СТАТУС» виготовляються на спеціалізованому, сучасному, високоточному обладнанні, починаючи від розкрою та згинання металу, закінчуючи фарбуванням та виготовленням МДФ панелей.

Підприємство здійснює повний цикл виробництва металевих дверей, що підвищує контроль якості всіх етапах виробництва. Запас виробничих потужностей дозволяє виробляти великі обсяги продукції у стислий термін. 

О производстве

 • ОБРОБКА МЕТАЛУ

  ОБРАБОТКА МЕТАЛЛАРозкрій металу відбувається на 3-х координатно-пробивних пресах, таких всесвітньо відомих компаній як Amada та LVD, азагинання  - на високоточному європейському обладнанні.

  Детальніше...
 • Фарбування металоконструкцій

  Окрас металлокнструкций

  У виробництві використовується порошкова фарба лише від найкращих виробників.
  Для досягнення високої якості кінцевого результату порошкового покриття дуже важлива підготовка поверхні, тому фабрика використовує передові технології та рішення як щодо правильно вентильованої зони для ручного знежирення, так і щодо комплексного процесу підготовки поверхні.
  Швидку зміну кольору, хорошу адгезію та міцність забезпечує наявність високого рівня автоматизації. До того ж наші фарбувальні лінії відповідають останнім вимогам охорони навколишнього середовища та робочої безпеки.

  Детальніше...
 • Виготовлення панелей МДФ

  ИЗГОТОВЛЕНИЕ ПАНЕЛЕЙ МДФ

  Варто приділити особливу увагу цій ділянці виробництва.

  Використання фрезерних  станків Format-4 дає нам можливість виконання самих складних малюнків, забезпечує найкоротший час  переналаштування і саму високу ефективність та якість виробництва.

  Для покриття готових анелей використовуються ПВХ плівки лише високої якості, котрі мають гарний вигляд і гарну зносостікість. 

  Детальніше...
 • НАНЕСЕННЯ ПАТИНИ

  Нанесение патины

  Патиновані вхідні двері – це відлуння чудової старовини, втіленої у сусідстві з високотехнологічною конструкцією.

  Зовнішність антикварної панелі створюється за допомогою особливої ​​технології, в процесі якої окремі ділянки фасадів затемняються і обробляються до досягнення ефекту потертості, що імітує природнє старіння матеріалів.

  Детальніше...